Geoblog.pl    wpodrozy    Podróże    dookola swiata    Melbourne

Melbourne

Australia
Australia, Melbourne

No i Kangurowo! Tygodnie walki z pania Gosia z ambasady i jestem. Po przylocie szybko stopem do centrum, tam bilet komunikacyjny sunday saver za 2$ na wszystko przez caly dzien i poszukiwania internetu, zeby skontaktowac sie znajomym znajomego znajomego... ktory mial mnie przenocowac. I tu szok, praiwe nigdzie nie bylo kafejek, a jak byly to za 10dolarow za godzine, makabra. W koncu sie udalo! o 21 mamy sie spotkac w centrum, wiec kolejne 5 godzin spedzilem w parku konczac ksiazke. Pogoda wymarzona - 25stopni, czyste niebo, pierwszy raz od baaardzo dawna o godzinie 21 nadal bylo jasno. Raph, u niego zostalem na noc, okazal sie niesamowitym gosciem, ktory do tej pory nie do konca wiem skad, znal setki slow po polsku. Przegadalismy pare godzin i rano jade sie spotkac z Jankiem, z ktorym przez miesiac bede podrozowal przez Australie. Szok. O godzinie 9 rano temperatura przekroczyla juz 40 stopni, a prognoza byla taka, ze i w samego sylwestra temperatura bedzie niewiele nizsza. Spotkanie, piwo, sylwester :] Zaczyna sie nowy rozdzial w podrozy - australijska przygoda, hell yea :] no to w droge!!!

Onsight by Całek
Onsight by Całek - 2008-01-04 09:13
Kubek! czy ja już pisałem jak ja ci zazdroszczę! ???
eh... a to uczucie że nagle o 21 jest jasno jak zawsze o 18 było ciemno to znam :D fajne jest ...
jak dacie rade polecam Wilson Promotory NP i piszczącą plaże, uważajcie na rekiny , pozdrawiam!

Harry
Harry - 2008-01-04 11:34
hmmm... a u nas -10C i wiatr taki, ze trudno sie lazi. z tym brakiem kafejek to troche nie dobra wiadomosc dla wszystkich "wielbicieli":P trzymaj sie, nie daj sie kangurasom i pisz jak najwiecej (to samo ze zdjeciami)!

Rychoo
Rychoo - 2008-01-04 14:42
hell hell hellooo ... parę osób zainteresowałem Twoją wyprawą i po cichu Ci kibicujemy ... życzę baaaaaardzo udanego 2008 w podróży ... wielu dobrych i uśmiechniętych ludzi na drodze ... kolejnych dobrych celów dla obiektywu ... zdrowia i energii - tej dobrej ) ... łubbbu dubbu, łubbu dubbu - to śpiewałem ja Jarząbek jestem dinozaurem z licealnej klasy Twojego ojca ;-)

pawman
pawman - 2008-01-05 00:23
Hej
Kuba wyslalem na priva namiary na kontakt w sydney
Powodzenia

:) - 2008-01-05 13:10