Geoblog.pl    wpodrozy    Podróże    dookola swiata    Boracay Island
2007

Boracay Island

Filipiny
Filipiny, Boracay Is.

Najpopularniejsze miejsce na calych Filipinach. Codziennie przylatuja tu prywatnymi awionetkami Koreanczycy, spia w hotelach za ok 2000zl za noc, nurkuja za niebotyczne pieniadze. Ja robilem wszystko bardziej "po polsku". Po przybyciu - znalazlem bardzo milych ludzi, u ktorych nocowalem na kanapie, udalo mi sie dorwac na 2 godziny kitesurfing - przekonalem ich, ze nie mam pieniedzy i ze baaaaaaardzo chce polatac. udalo sie. miedzy 6 rano a 8 rano, kiedy nie bylo klientow. Rewelacja. Na jedna godzine wypozyczylem maly katamaran (trzykrotnie stargowalem z 60 na 20zl :] ), a poza tym snorkling i wieczorne koncerty. Takie nadmorskie Zakopane. Wrazenie pozytywne z malym "ale" - $$$. Wszedzie kasa, kasa, kasa, wiec bylem dumny z siebie, ze udalo sie to jakos obejsc.
Nastepny stop - Coron Island, jeden z najlepszych nurkowych spotow, jezeli chodzi o wreck diving.

teodor
teodor - 2007-12-16 10:14
fajne foty Kuba. duże pozdro i się trzymaj tam po drugiej stronie:)

kiclaw
kiclaw - 2007-12-16 17:19
NG Traveller nr 6(17) grudzien2007/styczen2008:
"Praktyczne informacje o podróży dookoła świata można też znaleźć na stronie Kamila Michnola www.rtw.pl oraz Kuby Gurdaka wpodrozy.geoblog.pl". To robota Kamili :)

wpodrozy

bicun - 2007-12-18 18:14
Siema. Serdeczne pozdro i powodzenia. I byc moze do zobaczenia

calek
calek  - 2007-12-18 21:55
Hee :) no to pięknie! A ja przyziemnie, trzymam kciuki za sprawy paierkowo wizowe! pozdrawiam w ten przedświąteczny czas, kijki do namiotu już przygotowane!! trzymaj siE!

wpodrozy
kuba gurdak